JEE ― Wiadomości dla słuchaczy

«Informacje ogólne» «Rekrutacja» «Opłaty» «Program» «Wiadomości» «Kontakt» «Prowadzący»
Java EE — produkcja oprogramowania
INFORMACJE DLA SŁUCHACZY
Uprzejmie informujemy, że w naszych laboratoriach obowiązuje zakaz spożywania jedzenia i napojów oraz wnoszenia ubrań wierzchnich, które należy zostawiać w szatni. W całym gmachu obowiązuje zakaz palenia.
Semestr 2022Z – rozkład zajęć
JA22Z (sem. 1)

Rozkład zajęć dla edycji JA22Z w semestrze 2022Z (jedna grupa: JA1).

• Zajęcia będą odbywać się na terenie uczelni w bezpośrednim kontakcie z prowadzącymi (nie można jednak wykluczyć, że organizacja zajęć zmieni się na zdalną, w przypadku niekorzystnego rozwoju sytuacji epidemiologicznej związanej z epidemią COVID-19).

JA22Z (sem. 1)
Pierwszą ratę opłaty za studia (opłata za pierwszy semestr) w wysokości 4500 zł należy wnieść do 22 września 2022 r.
Semestr 2022L – rozkład zajęć
JA22L (sem. 1)

Rozkład zajęć dla edycji JA22L w semestrze 2022L (jedna grupa: JA1).

JA22L (sem. 1)
Pierwszą ratę opłaty za studia (opłata za pierwszy semestr) w wysokości 4100 zł należy wnieść do 18 lutego 2022 r.
JA21Z (sem. 2)

Rozkład zajęć dla edycji JA21Z w semestrze 2022L (jedna grupa: JA2).

• Obrony projektów końcowych są planowane w dniach 25–26 czerwca 2022 r.

JA21Z (sem. 2)
Drugą ratę opłaty za studia (opłata za drugi semestr) w wysokości 3500 zł należy wnieść do 22 lutego 2022 r.
System uwierzytelniania Politechniki Warszawskiej

Informacje na temat systemu uwierzytelniania Politechniki Warszawskiej.

Załącznik:

W załączniku znajdują się informacje nt. zmiany lub ustawienia nowego hasła w systemie uwierzytelniania Politechniki Warszawskiej

Poczta w domenie @pw.edu.pl

Poczta dla słuchaczy studiów podyplomowych w domenie @pw.edu.pl.

Załącznik:

W załączniku znajdują się informacje nt. kont pocztowych utworzonych dla słuchaczy studiów podyplomowych w domenie @pw.edu.pl

Regulamin laboratorium CS-101

Uprzejmie prosimy słuchaczy edycji JA19Z (sem.2) z grupy JA2-C o zapoznanie się z Regulaminem korzystania z Laboratorium Komputerowego sala CS-101, który obowiązuje w okresie od 1 czerwca do 31 lipca 2020 r.

Lokalizacja laboratoriów
JA19Z (sem. 2)

Szkic pokazujący drogi dojścia do laboratoriów w skrzydle CS.

Dojście do skrzydła CS w Gmachu Elektroniki przez piwnicę

« Program Kontakt»