Przywództwo IT – od Eksperta do Lidera na PW (DZIEŃ OTWARTY)

Studiuj „Przywództwo IT – od Eksperta do Lidera” na PW (DZIEŃ OTWARTY)

DATA – 7 października 2021, 17:00/18:00 (Czwartek)

 

Zarejestruj się

 

 Jesteś inżynierem i pracujesz w obszarze wykorzystującym bądź rozwijającym technologie informatyczne? Chcesz popatrzeć szerzej na swój rozwój i możliwe ścieżki kariery? Poznać i rozwinąć kompetencje przywódcze i zarządcze? Spotkać i podyskutować  z ekspertami i kolegami z podobnymi ambicjami?

 

Zapisz się na bezpłatne spotkanie dla kandydatów na studia podyplomowe „Przywództwo IT – od Eksperta do Lidera” .

 Dowiedz się więcej o studiach i sprawdź jak uczymy.

AGENDA

17.00-17.30 WPROWADZENIE O STUDIACH

17.30-18.00 SESJA Q&A DOTYCZĄCA STUDIÓW

18.00-19.00 prelekcja – RÓŻNICE KULTUROWE

 

Spotkanie poprowadzą:

Dr inż. Jarosław Chudziak – kierownik studiów oraz adiunkt w Instytucie Informatyki. Zrealizował wiele polskich i międzynarodowych strategicznych projektów biznesowych oraz technologicznych, transformujących modele biznesowe w sektorach: telekomunikacyjnym, finansowym i energetycznym. W ramach ponad 30 letniego doświadczenia zawodowego w obszarze konsultingu zarządzał projektami i budował zespoły m.in. dla takich firm jak PwC, Orange, Prokom Software, KPMG i Accenture. W pracy akademickiej prowadzi badania naukowe oraz zajęcia dydaktyczne obszarze transformacji cyfrowych, systemów informacyjnych oraz sztucznej inteligencji.

Dr Radosław Lipiński - Lider, którego pasją jest budowanie efektywnych zespołów, rozwój ludzi (trener, mentor, coach), technologii i jej wpływu na otoczenie. Umiejący zarządzać zmianą i tworzyć organizacje w różnorodnych środowiskach (wytwarzanie oprogramowania, bankowość, farmacja) i skalach. Doświadczenie zdobywane w największych firmach międzynarodowych (zespoły wielokulturowe i wirtualne). Równolegle budujący przez ponad 15 lat wiedzę akademicką w domenie zarządzania i przywództwa.

Mgr inż. Adam Roś - od ponad 20 lat rozwija i kieruje zespołami w międzynarodowych firmach z branży IT. Wraz z nimi opracował i wprowadził na światowe rynki setki nowych rozwiązań dla produktów i usług telekomunikacyjnych oraz elektroniki konsumenckiej. Jego pasją jest ciągłe poszukiwanie innowacji z wykorzystaniem metod z powodzeniem stosowanych przez globalne firmy high-tech i startupy.

 

 

Dr Konrad Jamro - wykładowca i naukowiec w amerykańskich szkołach biznesu, a także inżynier oprogramowania i konsultant z doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach i startupach w branży telekomunikacyjnej, elektroniki użytkowej oraz energii odnawialnej. Od kilkunastu lat prowadzi międzykulturowe badania dotyczące relacji zaufania między liderem i współpracownikami, a także rozwiązań organizacyjnych zmniejszających rotację pracowników. Jego ulubionym stylem nauczania jest dyskusja rzeczywistych przypadków połączona z konkretnymi ćwiczeniami i zadaniami wykonywanymi w miejscu pracy.

PRELEKCJA

Ireneusz Zyzański - konsultant, mentor i coach w obszarze międzykulturowej komunikacji i przywództwa. Autor książki „Popatrz inaczej. Pułapki komunikacji w biznesie międzynarodowym”.

25 lat doświadczeń w międzynarodowych korporacjach w Polsce, w Libii, na Ukrainie, w

Dubaju, Chinach, Rosji, Indonezji i Hong Kongu w zarządzaniu HR i sprzedażą.

Posiada certyfikacje trenera międzykulturowego z European Institute for Intercultural

Development (EIFID) z Amsterdamu. Jest absolwentem wydziału arabistyki na UJ w Krakowie.

 

 

Spotkanie prowadzone jest w trybie zdalnym na platformie ……..

Po zgłoszeniu udziału otrzymasz mailem informacje potrzebne do logowania. Jeżeli nie otrzymasz ich w ciągu 24 godzin, sprawdź folder SPAM, a jeżeli to nie pomoże napisz na adres: urszula.adamiec@pw.edu.pl

 

Zapraszamy do rejestracji