XXIX Targi Pracy i Praktyk

XXIX Targi Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników na WEiTI PW - 17 października 2022 r.

XXIX Targi pracy

Serdecznie zapraszamy pracodawców, oferujących praktyki, staże lub zatrudnienie oraz studentów, poszukujących takich ofert do udziału w XXIX TARGACH PRACY i PRAKTYK dla INFORMATYKÓW i ELEKTRONIKÓW,

które po raz pierwszy od marca 2020 r. odbędą się w formie tradycyjnej w dniu 17 października w godzinach 9:30 - 15:30.

Planujemy również wydanie katalogu targowego w wersji elektronicznej. Katalog ukaże się już przed targami , tj. w piątek 14 października 2022 r.

Katalog zostanie opublikowany na portalu Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, a link do niego zostanie rozesłany do wszystkich studentów naszego Wydziału.

Planujemy także dystrybucję katalogu wśród studentów innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni.

Katalog przekażemy również do Samorządu Studenckiego i organizacji studenckich, działających na terenie Politechnice Warszawskiej, w celu jego upowszechnienia.