Symposium of the Polish Bioinformatics Society 2024

PTBI (Polskie Towarzystwo Bioinformatyczne), Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych oraz Instytut Informatyki Politechniki Warszawskiej

zapraszają 11-13 września 2024

Symposium of the Polish Bioinformatics Society 2024

PTBI Polskie Towarzystwo Bioinformatyczne działa na rzecz wspierania rozwoju szeroko pojętej bioinformatyki i jej popularyzacji. Istotną rolą towarzystwa jest integrowanie środowiska złożonego z przedstawicieli różnych nauk (matematycznych, przyrodniczych i technicznych) zainteresowanych bioinformatyką. W tym celu organizujemy zjazdy, sympozja, konferencje naukowe dla badaczy aktywnych w naszej dziedzinie oraz wykłady i kursy dla studentów zainteresowanych tą tematyką. Organizujemy także coroczne konkursy na najlepsze prace dyplomowe w dziedzinie bioinformatyki, aby promować wyniki najlepszych studentów. Towarzystwo pełni także rolę doradczą przy nauczaniu bioinformatyki poprzez promowanie dobrych praktyk i standardów nauczania.

Więcej informacji na stronie

Polskie Towarzystwo Bioinformatyczne (ptbi.org.pl)

Zapraszamy do udziału wszystkie zainteresowane osoby.